Vitajte v odbornej diskusii na stránkach Slovenskej asociácie účtovníkov!
Ak chcete napísať otázku, pokračujte hore "Nová otázka".

TÉMA: Otázka od čitateľa: Daňová licencia

Otázka od čitateľa: Daňová licencia pred 1 rokom 3 týždnami #6

  • Slavomír Repka / Admin
  • Slavomír Repka / Admin-ov Avatar
  • Odhlásený
  • Administrátor
  • Spolu to dokážeme
  • Príspevkov: 23
  • Získaných poďakovaní 4
  • Karma: 4
Otázka od čitateľa webu www.sau.sk, zaslaná prostredníctvom formulára.
Môžem požiadať o zaplatenie daňovej licencie na základe splátkového kalendára?
Slavomír Repka / Administrátor
9 ročná tradícia poradenstva v službách
Posledná úprava: pred 1 rokom 3 týždnami od Slavomír Repka / Admin.
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.

Otázka od čitateľa: Daňová licencia pred 1 rokom 3 týždnami #7

  • Slavomír Repka / Admin
  • Slavomír Repka / Admin-ov Avatar
  • Odhlásený
  • Administrátor
  • Spolu to dokážeme
  • Príspevkov: 23
  • Získaných poďakovaní 4
  • Karma: 4
Áno, uvedený postup je možný pri dodržaní podmienok uvedených v § 57 daňového poriadku.
Slavomír Repka / Administrátor
9 ročná tradícia poradenstva v službách
Administrátor zakázal verejnosti prispievať.